19 Ocak 2011 Çarşamba

''Benim Özsüt Pastam Yarışması'' Başlıyor


Geçtiğimiz ay Özsüt Atölye buluşmasında Pasta Yarışmasından bahsedilmiş ve bu yılki için bizlere haber verileceği söylenmişti.  Nazlı hanım mail atıp da haberi verince hemen paylaşayım istedim. Benim ne pasta yapmakla ne de yemekle pek aram yok ama biliyorum ki bu işe gönül veren bir dolu insan var. Elinden gelen bence hiç düşünmesin. Ödüller o kadar cazip ki benim bile mutfağa girip denemeler yapasım geldi. Son başvuru tarihi 31 Mart 2011.


Benim Özsüt Pastam Yarışması başladı

 
“Türkiye’nin pastacısı” Özsüt, marifetli pasta tutkunları için çok özel bir yarışma düzenledi. Bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek olan Benim Özsüt Pastam Yarışması’na 15 Ocak – 21 Mart tarihleri tarihleri arasında başvuru yapılabiliyor. Yarışmanın birincisi büyük ödül olan 5.000TL’nin sahibi olacak. İkinciyi ödül olarak 3.000TL, üçüncüyü ise 2.000TL bekliyor. Benim Özsüt Pastam Yarışması’na katılmak için www.ozsut.com.tr  adresinden başvurunuzu yapmanız yeterli!


Meşhur pastanızın lezzeti ve görünümü konusunda iddialı mısınız? Öyleyse hiç vakit kaybetmeden “Benim Özsüt Pastam Yarışması”na başvurunuzu yapın! “Türkiye’nin pastacısı” Özsüt, Türkiye’nin hünerli pasta üstatlarını bu yıl ikincisini düzenlediği “Benim Özsüt Pastam Yarışması”na katılmaya davet ediyor.
18 yaşından büyük herkese açık olan “Benim Özsüt Pastam Yarışması”na 15 Ocak – 21 Mart tarihleri arasında başvurabilirsiniz.
Yarışmanın birincisi büyük ödül olan 5.000TL’nin sahibi olacak. İkinciyi ödül olarak 3.000TL, üçüncüyü ise 2.000TL bekliyor. Ayrıca, yarışma sonucunda birinci seçilen katılımcının pastası Özsüt’ün 2011 yaz menüsünde yer alacak. Finale katılmaya hak kazanan tüm yarışmacılara katılım sertifikası ve sürpriz hediyeler verilecek.

Bu ödüller için yarışmak istiyorsanız www.ozsut.com.tr adresindeki formu doldurup, pastanızın tarifi ve fotoğrafıyla birlikte başvurunuzu yapabilirsiniz.

Özsüt’ün gelenekselleştirmeyi planladığı ve bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek olan Benim Özsüt Pastam Yarışması’nın ön elemeleri 22-31 Mart tarihleri arasında yapılacak. Özsüt’ün deneyimli pasta ustaları ve Ar – Ge ekibi tarafından yapılacak olan değerlendirmeyi geçen 10 katılımcı finale katılmaya hak kazanacak. Ön elemede Gurme yazar mutfak Koçu Gülhan Kara da yer alacak. Yarışmanın finali ise 16 Nisan 2011 tarihinde İstanbul’da gerçekleşecek. Final için İstanbul’a gelecek yarışmacıların yol ve konaklama masrafları Özsüt tarafından karşılanacak.
 
01 Nisan 2011 tarihinde finale katılmaya hak kazanan yarışmacılar www.ozsut.com.tr ve www.facebook.com/ozsut adreslerinde açıklanacak.
 
Pasta konusundaki marifetinize inanıyorsanız, acele edin ve tarifinizle pastacılık dünyasına damganızı vurun!
 

1 kİşİ fİkrİnİ söylemİş:

Saglıklımutfak dedi ki...

Ben katılıyorum canım:) öperim sende gel :)

Ordan Burdan Hayattan Bizim Usul Makarna' da